Dell WD19TB-180W met 2 x DisplayPort + 1 x HDMI + Ethernet + 3 x USB-A + 2 x USB-C + 1 x Thunderbolt 3 +3.5mm audio
De Dell WD19-TB 180W dock is een zeer complete docking station dat zich onderscheidt met o.a. het aansluiten van 3 externe beeldschermen en compacte afmeting. De TB versie is voorzien van een 3.5mm Audio/Mic aansluiting
  • Er zijn 4 video uitgangen beschikbaar: 2 x DisplayPort DP 1.4, 1 x HDMI 2.0b en 1 x USB-C DP.1.4
  • 3 x USB 3.1 poort met 5Gbit/s dataoverdracht
  • 2 x USB-C poort met 10Gbit/s dataoverdracht met 7.5W en 15W opladen van randaparatuurt
  • Een Ethernet poort 1 Gbit/s
  • Inclusief oplaadfunctie voor Laptops tot max. 130W
  • 3.5mm audio/Mic aansluiting
  • Inclusief USB-C aansluitkabel (1 meter)
Uitverkocht|Neem contact via info@usb-c-adapters.nl wanneer dit artikel weer op voorraad komt.
Beschrijving
Dell WD19TBS 180W voor drie schermen
Dell WD19-TBS is een krachtpatser onder de Thunderbolt 3 docking stations voor kantoor of thuiswerkplek, dat tot wel 3 x externe monitor met een resolutie van 4K@60Hz ondersteunt. Het docking station is compatibel met elke notebook uitgerust met een USB-C (MITS de USB-C poort Alt-DP of DisplayPort ondersteunt!) Thunderbolt 3 of Thunderbolt 4.
Deze Dell WD19TBS wordt geleverd met een 180W voeding. Waardoor Laptops effectief met max. 130 worden opgeladen.
  • Sluit tot wel drie externe monitoren 4K/60Hz aan of vier schermen QHD voor Thunderbolt 3 devices
  • Opladen van laptop tot wel 130W
  • 1 x Thunderbolt 3 poort
  • 1 x USB-A 3.1 (BC1.2 10W) voor aansluiten en opladen randapparatuur t/m 5Gbit/s
  • 2 x USB-A 3.1 (4.5W) voor aansluiten randapparatuur t/m 5Gbit/s
  • 1x USB-C 3.2 (15W) voor aansluiten randapparatuur t/m 10Gbit/s
  • 1x USB-C 3.2 (7.5W) voor aansluiten randapparatuur en beeldscherm t/m 10Gbit/s
  • De schakelaar van het docking station zorgt voor maximale energiebesparing
  • Ondersteunt Windows 10, macOS X, Android, ChromeOS en Linux
  • Geïntegreerde USB-C kabel (ca. 80 cm)
Aansluiten en werken met drie externe beeldschermen.
Resolutie:
De resoluties zijn mede afhankelijk van de GPU op op de Laptop (DP 1.2, DP 1.4 of DP1.4 DSC)
Laptops met Thunderbolt 3 poort:
DP 1.4 HBR3:
1 monitor – max. 8K/30 Hz ((7689 x 4320), 5K 60Hz en lager.
2 monitoren – max. 4k @60Hz (3860 x 1440)
3 monitoren – max. 2 x 4k @60Hz (3860 x 1440)+ 1 x (2560 x 1440) @60Hz
Laptops met USB-C poort:
DP 1.2 HBR2:
1 monitor – 4k @30Hz (3860 x 1440)
2 monitoren – max. 2 x (1920 x 1080) @60Hz
3 monitoren – max. 1x (1920 x 1080) @60H + 2 x(1280 x 720)@60Hz
DP 1.4 HBR3:
1 monitor – max. 5K/60 Hz
3 monitoren – max. 1 x 4k @60Hz (3860 x 1440)+ 2 x 2.5K @60Hz
kan tegelijkertijd worden gebruikt als beeldscherm uitvoer.
Het Dell WD19TBS dock voldoet aan de daarvoor geldende regels volgens het CE-keurmerk.
Op dit product heeft u 2 jaar garantie.
Na aankoop toch niet tevreden? Kosteloos en zonder reden retourneren binnen 30 dagen.
Bestel vandaag en krijg een gratis USB-C naar USB 3.0 adapter kado!
Meegeleverd in de doos:
    • Dell WD19TBS
    • USB-C oplader 180W
    • Handleiding online klik hier
Aanvullende informatie
ImporteurDell
Gewicht 1620 g
Afmetingen 305 × 290 × 60 mm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “Dell WD19TB-180W met 2 x DisplayPort + 1 x HDMI + Ethernet + 3 x USB-A + 2 x USB-C + 1 x Thunderbolt 3 +3.5mm audio” te beoordelen
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *
Veelgestelde vragen
Hoeveel schermen kan ik maximaal aansluiten via één USB-C poort?
Docks via AltDP:
Je kunt meestal 1 of 2 externe schermen aansluiten.
Docks met DisplayLink:
Thunderbolt 3 of 4 docks:
Mocht je er niet uit komen staat ons team voor je klaar om je vragen te beantwoorden!
Wat is USB-C met AltDP?
Wat is een Thunderbolt docking station?
Wat is het verschil met een AltDP dock?
Wanneer kies je een Thunderbolt dock?
Kan een Thunderbolt dock mijn laptop opladen?
Dit betekent minder kabels en een opgeruimde werkplek. Het wattage varieert per dock, meestal tussen de 60 en 100 watt. Dit is voldoende voor de meeste laptops, maar bij zwaardere modellen (zoals gaming- of workstation-laptops) is het belangrijk om te controleren of het dock voldoende vermogen levert. Als je laptop bijvoorbeeld 100W nodig heeft en het dock levert maar 65W, dan kan de batterij langzaam leeglopen tijdens gebruik.